Ułatwienia dostępu

   

ul. Szkolna 9, 33-300 Nowy Sącz 18 444 34 80 sekretariat@sp3ns.edu.pl Biuletyn Informacji Publicznej

Poszukiwanie Pierścienia św. Kingi

Autor: R. Bednarek
Kategoria:

Poszukiwanie Pierścienia św. Kingi08 – 09 czerwca nasza drużyna harcerska "Leśni" już po raz dwunasty uczestniczyła w dwudniowym biwaku – "Poszukiwanie Pierścienia św. Kingi". Gra miejska w tym roku odbyła się w Starym Sączu i tematycznie była związana z Towarzystwem Gimnastycznym Sokół. Do współzawodnictwa zaliczano: grę terenową, przygotowanie biwakowe patroli, wykonanie zadania przedbiegowego -  emblematu, oznaczenia związanego z Towarzystwem Gimnastycznym Sokół.

W sobotę Stary Sącz przywitał nas piękną, słoneczną pogodą, która utrzymywała się przez cały dzień. Niestety bardzo wczesny poranek niedzielny rozpoczął się od burzy i intensywnych opadów deszczu. Większość namiotów przemokła, dlatego komenda imprezy podjęła decyzję o wcześniejszym zakończeniu imprezy. Podsumowanie punktów z gry i lokaty - będzie przesłane do drużyn  w najbliższym czasie.

Bardzo dziękuję całej drużynie "Leśnych" za miniony rok harcerski - za przygotowanie, udział w imprezach hufcowych, pracę na zbiórkach harcerskich. Życzę wspaniałych, bezpiecznych wakacji - dużo słońca i dobrej zabawy na obozach harcerskich i wypoczynku letnim.