Wsparcie dla Ukrainy

Autor: R. Bednarek

zhp zbiorka darow3 Nowosądecka Drużyna Harcerska "Leśni" wraz ze Szkolnym Kołem Wolontariatu podejmują działania skierowane na pomoc osobom poszkodowanym przez działania wojenne na Ukrainie. Zbiórka potrzebnych materiałów odbywa się na naszej hali sportowej (wejście od ul. Na Rurach). Najbardziej potrzebne są: pasty do zębów, szczoteczki, ręczniki papierowe, mydło, papier toaletowy, środki higieny osobistej, podpaski, pieluchy, środki opatrunkowe, jedzenie - nadające się do szybkiego przygotowania, batony energetyczne, żywność puszkowana, środki antyseptyczne, maseczki wielorazowe – PROSIMY O RZECZY NOWE.

Zapraszamy chętnych wolontariuszy do zgłaszania swojego udziału w akcji opiekunom koła: p. Urszuli Popardowskiej - Chruściel (B17) i p. Małgorzacie Dorbach (gabinet pedagoga A23).

Jesteśmy od dzisiaj w trakcie przygotowywania kokardek do przypięcia w barwach ukraińskich, jako wyrazu solidarności z naszymi uczniami, a Waszymi szkolnymi Kolegami i Koleżankami z Ukrainy oraz ich Rodakami. Będziemy je rozdawać chętnym. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!