Ułatwienia dostępu

   

ul. Szkolna 9, 33-300 Nowy Sącz 18 444 34 80 sekretariat@sp3ns.edu.pl Biuletyn Informacji Publicznej

Dzień Babci i Dziadka

Autor: P. Cabak
Kategoria:

Dzień Babci i DziadkaRzecz się wydarzyła ogromnie wesoła,
Babcia z Dziadkiem przyszli dzisiaj do przedszkola.
Z nami się radują, z nami podśpiewują,
Hej, kolęda, kolęda!!!

Z okazji Dnia Babci i Dziadka najmłodsze przedszkolaki z grupy Jagódki zaprosiły swoich ukochanych dziadków na wspólne kolędowanie.

Wnuki zaśpiewały wspólnie z dziadkami najpiękniejsze polskie kolędy oraz pastorałki. Dzieci recytowały wiersze oraz grały na instrumentach. Wyjątkowi goście mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta, które były przepięknie przebrane za kolędników. Wielką przyjemność sprawiły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane przez dzieci drobne upominki oraz zaśpiewane Sto lat!

Dzięki dużemu zaangażowaniu rodziców w przygotowanie tej uroczystości dziadkowie spędzili w przedszkolu naprawdę "słodkie" spotkanie. Wspólny poczęstunek był okazją do rozmów, wspomnień, bliższego poznania się i do zabawy z wnukami.
Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez, radości.