Autor: G. Lasko - Stelmach

IMG 20211125 092044Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha, ukochana maskotka na dobre i na złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym.  O święcie tej postaci nie zapomniały  dzieci z naszego przedszkola. Każdy przedszkolak przyniósł swojego ukochanego pluszaka. Dzieci poznały historię Święta Pluszowego Misia, wspólnie recytowały wiersze o misiach, oglądały bajki, bawiły się przy piosenkach: „Pluszowy Miś”, „Jadą, jadą misie", brały udział w zabawach ruchowych, quizach, zgadywankach i  wykonywały prace plastyczne. Każdy przedszkolak zrobił sobie również zdjęcie w fotobudce.

Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

IMG 20211125 082847