Konkurs jesienny

Autor: B. Bugajska

IMG 20231012 103522Przedszkolaki z grupy młodszej "Jagódki" oraz starszaki "Skrzaty" wzięły udział w konkursie przedszkolnym na najpiękniejszą ozdobę jesienną wykonaną z rozmaitych darów jesieni: szyszek, żołędzi, kasztanów czy dyni. Do konkursu zgłoszono 28 prac. Celem konkursu była przede wszystkim dobra zabawa oraz rozwijanie zainteresowań artystycznych.

Dzieci pracowały w domach, wykonując z rodzicami m.in. gąsienicę z jabłek czy jeżyka z dyni. Prace były bardzo staranne, pomysłowe, a niektóre czasochłonne. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych. Dzieci otrzymały dyplomy oraz wspaniałe nagrody z jesiennym akcentem.

Prace konkursowe można podziwiać w przedszkolnym korytarzu (budynek B). Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.