Nasi mali patrioci

Autor: B. Bugajska

FB IMG 1699995422154Dzień 11 LISTOPADA to jedno z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Dlatego od najmłodszych lat uczymy naszych przedszkolaków patriotyzmu oraz szacunku do polskich symboli narodowych. Z tej okazji dzisiaj Jagódki i Skrzaty uroczyście świętowały ten wyjątkowy dla Nas Polaków dzień.

Dzieci wykonały na tę uroczystość kokardy w barwach narodowych oraz flagi, które zabrały ze sobą do domu. Jagódki i Skrzaty odświętnie ubrane wyrecytowały wiersze patriotyczne oraz z powagą odśpiewały hymn narodowy "Mazurek Dąbrowskiego". Dzisiejszy dzień był pięknym świadectwem dziecięcego patriotyzmu.