Autor: B. Bugajska

IMG 20231025 WA000525 października w naszym przedszkolu - w grupie "Jagódki" - odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka.

Dzieci zaprezentowały przed panią Dyrektor i  zaproszonymi rodzicami to, czego nauczyły się do tej pory. Były piosenki, wierszyki i wspólne tańce. Potem przedszkolaki złożyły przyrzeczenie, a pani Dyrektor przystąpiła do pasowania i wręczania dzieciom pamiątkowych dyplomów oraz medali prawdziwych przedszkolaków.

Na samym końcu wszystkie dzieci zostały zaskoczone prezentem, który niespodziewanie dotarł do naszej sali - przedszkolaki znalazły w nim słodkie niespodzianki.
Dziękujemy rodzicom, że tak licznie dopisali na nasz pierwszy występ i zapraszamy na kolejne przedszkolne uroczystości.