Wszystkie kwiaty dla mamy i taty

Autor: G. Lasko - Stelmach

mtMama i Tata ileż te słowa mają w sobie treści. Z nimi związane są nasze najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa- nasze pierwsze radości, zabawy, marzenia, tęsknoty. Każdy z nas chowa w sercu wdzięczność za to, że dali nam najpiękniejszy dar- życie.

W piątek popołudnie, 26 maja do przedszkola zaproszono rodziców przedszkolaków . Przedszkolaki pod okiem swoich opiekunek przygotowały część artystyczną – był śpiew, taniec i wiele towarzyszących temu emocji. Była radość i wzruszenie, energia którą trudno okiełznać i trema, którą trudno pokonać. Maluchy starały się jak mogły by wypaść jak najlepiej, a rodzice głośno bili brawo. Dzieci przygotowały też upominki, które z dumą wręczyły swoim rodzicom.