Klasy sportowe w SP3 – 4s super jest!!!

Autor: D. Jasiński

W naszej szkole od kilku lat istniały klasy sportowe o profilu piłka siatkowa. W bieżącym roku szkolnym postanowiliśmy wzbogacić naszą ofertę edukacyjną o kolejną dyscyplinę sportową. Dzięki współpracy z SKPS DUNAJEC (piłka siatkowa) i Akademią Piłkarską KS DUNAJEC utworzyliśmy pierwszą w Nowym Sączu czwartą klasę sportową dwuprofilową objętą patronatem tych dwóch klubów, w której uczniowie mogą podnosić swoje umiejętności siatkarskie lub piłkarskie.

I tak minęło 7 miesięcy tego roku szkolnego, kiedy dzieciaki z klasy 4s mogły rozwijać swoje pasje sportowe poprzez zabawę, solidny trening i ciężką pracę. Poza sportem również istotny dla szkoły, trenerów i rodziców jest ich rozwój intelektualny, dlatego zwracamy szczególną uwagę na ich postępy w nauce. Najlepszym dowodem na słuszność naszej decyzji o utworzeniu klasy piłkarsko-siatkarskiej jest uśmiech i rozwój jej uczniów oraz zadowolenie i satysfakcja ich opiekunów.