Kolejne święto siatkówki w naszej szkole

Autor: Ł. Mężyk

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora ZSP1 w Nowym Sączu17 maja  nasza szkoła była organizatorem Turnieju Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych o Puchar Dyrektora Zespołu Szklono - Przedszkolnego nr 1 w Nowym Sączu. Wzięło w nim udział 11 zespołów, które rywalizowały ze sobą na parkiecie hali sportowej przy ul. Na Rurach.

Nasi uczniowie zajęli I, III i IV miejsce, a Franciszek Piprek został wybrany MVP Turnieju. Pani Dyrektor Ewa Bogdańska wręczyła nagrody i dyplomy.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za grę, nauczycielom wychowania fizycznego za świetne przygotowanie uczniów, a także Magdzie, Gabrieli, Klaudii i Izie, zawodniczkom SKPS Dunajec Nowy Sącz, za wzorowe sędziowanie.

Końcowa kolejność Turnieju:

1. SP 3 I
  2. SP 8
  3. SP 3 III
  4. SP 3 II
  5. SP 2
  6. SP 6 II
  7. SP 6 I
  8. SP 18 II
  9. SP 18 I
  10. SP 6 III
  11. SP 15