Mamy srebro!

Autor: R. Bednarek

IMG 9637Dzisiaj na hali sportowej odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w Unihokeju Chłopców Szkół Podstawowych. Chłopcy spisali się na medal... srebrny medal. W zawodach wzięło udział 9 szkół podstawowych z terenu miasta Nowego Sącza.

W swojej grupie eliminacyjnej wygraliśmy wszystkie mecze i tym samym awansowaliśmy do finałów.

W finale z SP2 odnotowaliśmy zwycięstwo, natomiast troszkę szczęścia zabrakło nam w ostatnim meczu, który zakończył się remisem. Ostatecznie SP18 (z większą ilością bramek) uplasowała się na wyższym miejscu. Tak niewiele zabrakło do złotego krążka!

Wielkie brawa i podziękowanie za grę oraz świetną atmosferę dla naszej drużyny! Brawo! Brawo!  Brawo! :-)

Srebro dla naszej szkoły wywalczyli: Fecko Krystian, Jagiełka Dustin, Jagiełka Maksymilian, Kumorek Wiktor, Miller Jack, Ogorzałek Franciszek, Tokarczyk Jakub.

Serdeczne GRATULACJE dla naszych zawodników!