Ułatwienia dostępu

ul. Szkolna 9, 33-300 Nowy Sącz 18 444 34 80 sekretariat@sp3ns.edu.pl Biuletyn Informacji Publicznej

Mikołajkowe pływanie

Autor: J. Kotlicka & P. Michalak
Kategoria:

20221207 121618

7 grudnia br., na sądeckim basenie odbyły się „Pływackie Mikołajki”. Zawody rozegrane zostały w pięciu kategoriach wiekowych st. dowolnym.

Nasza szkoła wystawiła zawodników w każdej kategorii wiekowej, czyli od klasy 1 do 8. Z uwagi na okoliczności, nastrój był bardzo wesoły i pogodny, ale medale jak najbardziej prawdziwe.

W najmłodszej kategorii wiekowej reprezentowali nas Leon Korcyl 2a, który zajął ostatecznie 13. miejsce i Jan Wituszyński 2a, który uplasował się na 14. miejscu.

W kategorii dziewcząt rocznik 2010-2011 2. miejsce zdobyła Anna Brońska 6a!!!

W kategorii chłopców rocznika 2008-2009 2. miejsce zdobył Adrian Sobczyk z 8s, a 3. miejsce przypadło Hubertowi Florkowi z 8s. Na 4 pozycji przypłynął Grzegorz Surówka, również uczeń klasy 8s.

Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom, tym dużym i tym małym serdecznie dziękujemy za udział w zawodach i godne reprezentowanie szkoły.

Z okazji Mikołajek wszyscy uczestnicy otrzymali  pamiątkowy medal i słodki poczęstunek.

Dzisiejsze zawody rozegrano pod patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza Pana Ludomira Handzla.

Skład zespołu: Anna Brońska 6b, Bartłomiej Czop 5a, Kamil Figurski 5s, Hubert Florek 8s, Katarzyna Horowska 5a, Leon Korcyl 2a, Małgorzata Kościółek 5b, Barbara Michalak 5s, Jack Miller 8s, Piprek Franciszek 5s, Tobiasz Płókarz 8s, Aleksander Salamon 5s, Adrian Sobczyk 8s, Weronika Surówka 5b, Grzegorz Surówka 8s.