Ułatwienia dostępu

ul. Szkolna 9, 33-300 Nowy Sącz 18 444 34 80 sekretariat@sp3ns.edu.pl Biuletyn Informacji Publicznej

Pływacy na 5

Autor: J. Paszka
Kategoria:

20230306 131226W Mistrzostwach Nowego Sącza w Pływaniu nasi zawodnicy wystartowali na pięć! Pięć, bo aż 5 medali "wyłowiliśmy dzisiaj z wody"!

W kat. klas 4-6 na dystansie 50m st. motylkowym Anna Brońska (6b) pokazała się z jak najlepszej strony i bezapelacyjnie zajęła 1. miejsce.

W kat. klas 7-8 zdobyliśmy aż 3 złote medale. Róża Gosztyła (7a) i Adrian Sobczyk (8s) okazali się najszybszymi żabkarzami na tych zawodach. W stylu grzbietowym natomiast z pierwszego miejsca na podium mógł cieszyć się Grzegorz Surówka (8s). Świetnie na grzbiecie zaprezentowała się także Dorota Michalak (8s), która zdobyła srebrny medal.

Wszystkim startującym dzisiaj na zawodach pływakom dziękujemy za udział i gratulujemy osiągniętych wyników. Najlepsi będą reprezentować naszą szkołę oraz Nowy Sącz na Mistrzostwach Województwa Małopolskiego, którego zostaną rozegrane już za dwa tygodnie w Myślenicach.

Naszą szkołę reprezentowali: Anna Brońska (6b), Martyna Budzyn (5b), Kamil Figurski (5s), Hubert Florek (8s), Róża Gosztyła (7a), Lena Hajduk (5s), Leon Korcyl (2a), Małgorzata Kościółek (5b), Barbara Michalak (5s), Dorota Michalak (8s), Franciszek Piprek (5s), Adrian Sobczyk (8s), Grzegorz Surówka (8s), Weronika Surówka (5b), Celina Szafarz (7a), Jan Wituszyński (2a).