Ułatwienia dostępu

ul. Szkolna 9, 33-300 Nowy Sącz 18 444 34 80 sekretariat@sp3ns.edu.pl Biuletyn Informacji Publicznej

Siatkarze mistrzami rejonu

Autor: Ł. Mężyk
Kategoria:

20230405 122015W Środę 29.04 w Piwnicznej dobył się Turniej Finałowy o Mistrzostwo Rejonu w Piłce Siatkowej.

Znakomicie spisali się uczniowie naszej szkoły wygrywając całe rozgrywki i tym samym awansując do Turnieju Wojewódzkiego.

Reprezentanci „Trójki” w pierwszych dwóch spotkaniach pokonali gospodarzy rozgrywek SP Piwniczna i SP Laskowa.

W decydującym o zwycięstwie meczu naprzeciw siebie stanęły SP3 Nowy Sącz i SP Gorlice. W pierwszym secie Gorliczanie pokonali nasz zespół 25-17, a w drugim prowadzili już 24-22. Nasi chłopcy wykazali się charakterem w końcówce seta i wygrali go 27-25!

Trzeciego seta lepiej rozpoczął zespół z Gorlic, który prowadził już 12-8. Nasza dzielna drużyna odwróciła również losy tej partii wygrywając ją do 12 i tym samym zdobywając Mistrzostwo Rejonu!