Waleczne czwartoklasistki

Autor: P. Michalak

20220513 13352713 maja reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 3 wzięła udział w Mistrzostwach Nowego Sącza w Trójboju Dziewcząt. Zespół składał się z siedmiu zawodniczek klas czwartych, z czego do ogólnej klasyfikacji punktowało pięć z nich. Każda lekkoatletka musiała wykazać się sprytem, siłą oraz szybkością w trzech konkurencjach: w rzucie piłeczką palantową, w skoku w dal oraz w biegu na 60m.

Po rozegraniu wszystkich dyscyplin i zliczeniu wyników, ku naszej radości ogłoszono, iż Szkoła Podstawowa nr 3 została mistrzem Nowego Sącza w Trójboju. Zajmując 1. miejsce wywalczyliśmy awans na zawody wojewódzkie, które odbędą się w Rabce.

Indywidualnie na podium znalazły się także:

1. miejsce - Małgorzata Kościółek - rzut piłeczką palantową
2. miejsce - Anna Kolejaszyk - rzut piłeczką palantową
3. miejsce - Anna Kolejaszyk - skok w dal

Gratulujemy !!!!!!

Skład zespołu: Małgorzata Kościółek (4b), Anna Kolejaszyk (4a), Barbara Michalak (4s), Paulina Piksa (4s), Zuzanna Zaryczny (4s), Budzyn Martyna (PK) (4b), Lena Hajduk (PK).