Podziękowania :)

Autor: U. Popardowska-Chruściel

zhp zbiorka darowWasza obecność szanowni Rodzice, Dzieci i Wy Wolontariusze wnosi w życie drugiego człowieka uśmiech i radość. Z całego serca dziękują za wzięcie udziału w dotychczasowych akcjach oraz za zaangażowanie oraz wiarę w to, że warto.

Nadal zbieramy karmę i akcesoria dla zwierząt - jest to akcja całoroczna, na paczki mikołajkowe dla podopiecznych Sursum Corda zebraliśmy ponad 800 zł - za tę kwotę została zakupiona żywność i chemia gospodarcza dla dwóch rodzin dzieci z niepełnosprawnością, które borykają się z brakiem środków do życia (konieczność kosztownej rehabilitacji i zakupu leków).

Z pozdrowieniami koordynator wolontariatu szkolnego
Urszula Popardowska-Chruściel wraz z Wolontariuszami